Vesi, mis kogub väge puhtast Eesti maapõuest

Eesti oma looduslik mineraalvesi

Haage on pärit puhta õhu, ürgsete metsade ning rohkete järvede poolest hinnatud Eestist. Naturaalset mineraalvett on filtreerinud 500 miljonit aastat vanad Silur-Ordoviitsiumi kihid, andes sellele unikaalse maitse ja mineraalse koostise. Hoidmaks Haaget puhtana lisaainetest, villitakse vesi pudelisse otse sügavast maapõuest. Nii säilitab Haage vesi täieliku puutumatuse hetkeni, mil avad pudeli.

Hoiame keskkonda ja kogukonda

Hindame ja hoiame ümbritsevat keskkonda. Ka meie klaaspudelid on toodetud siinsamas Eestis, et toetada jätkusuutlikku tarbimist. Oluliseks eesmärgiks oleme endale seadnud ka Eesti kultuuri toetamise.

Restoranide lemmik

Haage naturaalset koostist ning rafineeritud maitset hindavad kõrgelt nii Eesti sommeljeed, peakokad kui ka Eesti President. Oleme eelistatuim valik paljudes Eesti tipprestoranides ja -baarides, kus peetakse lugu ka meie põhjamaiselt puhtast disainist.

Ideaalne kaaslane toidule ja veinile

Hea vesi on täiuslikuks söögikogemuseks sama oluline kui õigesti valitud vein. Nii mullita kui ka ülipeene mulliga Haage on ideaalsed kaaslased erinevate toitude ja veinide kõrvale, teravdades ja puhastades sinu maitsemeeli.

Hinnatud sommeljeede ja peakokkade poolt

Taastab sinu elujõu

Kõrgema mineraalide sisaldusega Haanja sobib suurepäraselt nii päeva alustuseks kui ka organismi turgutamiseks pärast pikka ööd. Sisaldades rikkalikult looduslikke mineraale, ergutab Haanja ainevahetust, aitab kaasa jääkainetest vabanemisele ning leevendab väsimust.

Sinu organismi tasakaalu heaks

Haages sisalduvad looduslikud mineraalid aitavad kaasa organismi tasakaalu säilitamisele, eriti pärast rasket päeva või aktiivset tegevust. Vee neutraalne pH tase toetab meie kehas toimuvaid ainevahetusprotsesse ning immuunsüsteemi.

Pärit puutumatu loodusega Eestist

Haage vesi pärineb meie imekaunilt kodumaalt, väikesest Haage nimelisest külast. Lisaks puhtale õhule ja puutumatule loodusele, on Eesti pälvinud maailma tähelepanu ka eesrindliku digiriigina. Innovatsioon ja looduslähedus on Eestis alati käsikäes käinud, täpselt nagu ka Haage jookide puhulgi.

Hakka Haage edasimüüjaks