China International Import Expo 2019

HAAGE looduslik mineraalvesi on 5.-10. novembrini koos Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega Shanghais toimuval China International Import Expol (CIIE). Tegu on Hiina presidendi Xi Jinpingi ellu kutsutud suursündmusega, mille eesmärgiks on kasvatada importi ning suurendada Hiina majanduskasvu.

EASi Aasia keskuse juhi Kai Kreose sõnul on tegemist väga kõrgetasemelise messiga ning taset näitab ka see, et avakõne peab Hiina president Xi Jinping isiklikult.
HAAGE loodusliku mineraalvee jaoks on CIIE 2019 mess teine rahvusvaheline mess. Esimest korda oli ettevõte Hiinas esindatud selle aasta kevadel EASi ühisstendiga Shanghais SIAL messil ning selle tulemusena saatsime teele ka oma esimese konteineri Hiina.
Kui eestlaste jaoks on puhas joogivesi iseenesest mõistetav, siis Aasias ning eriti Hiinas on see luksus. Meie müügi- ja turundusjuhi Xenia Joosti sõnul teebki just Eesti looduse puhtus ja kvaliteet meie tooted Hiinas eriliseks. Oluline on, et Hiina tarbija hakkaks Eesti päritoluga tooteid usaldama ning Eesti riik oleks välisturgudel kvaliteedimärk omaette. Sellise usalduse loomine eeldab pikaajalist ja jätkusuutliku panust nii riigilt kui ettevõtjatelt ning koostöös EASi, maaeluministeeriumi ja kaubanduskoja kui ka saatkonnaga selle eesmärgi suunas töötataksegi.
Lisaks riiklikule ühisstendile külastab Shanghaid ka maaeluminister Mart Järviku juhitud äridelegatsioon ning meie ettevõtted osalevad ärikohtumistel.

China International Import Expo 2019 Eesti ühisstendil osalevad: EBM GRUPP AS, Haage Joogid OÜ, Saku Õlletehase AS, Tanker Brewery OÜ, Ecotar OÜ, MAYERI INDUSTRIES AS ja Top Connect OÜ.