Miks me peaksime rohkem vett jooma ja millised on mineraalvee boonused?

Vesi on oluline osa meie elust, see moodustab 60% inimorganismist. Kuna meie keha kaotab vett nii higistamise, hingamise kui ka seedimise käigus, siis on oluline, et tarbiksime igapäevaselt piisavas koguses puhast vett.

Mineraalvesi sisaldab tavaliselt kuni 25te looduslikult esinevat koostisosa, mis meie tervisele kasuks tulevad. Vesinikkarbonaadid ja kloriid aitavad kaasa seedimisele; kaltsium vastutab tugevate hammaste, luude ja südame eest; raud on oluline veresoonkonna sujuva töö jaoks; magneesium aitab meie immuunsüsteemi ning sulfaat viib kehast mürke välja.

Blogija Kristjaana Mere koondas kokku põhjused, miks on oluline enda igapäevasele veetarbimisele tähelepanu pöörata. Artiklis on välja toodud vee kasulikkus ja olulisus meie organismile ning põhjused, kes ja miks peaks mineraalvee tarbimisele tähelepanu pöörama.

Lisaks sellele kuulutas Kristjaana Instagrami vahendusel välja uhke giveaway, mille võitja sai kingituseks kolme kuu jagu Haage Looduslikku Mineraalvett ning kolmekäigulise õhtusöögi kahele restoranis Tchaikovsky.

Loe lähemalt Kristjaana blogist