I Land Sound sel suvel koos HAAGE Loodusliku Mineraalveega

Üks kevadistest superuudistest on tõenäoliselt see, et 11.–14. juulil maandub maalilisel Illiku laiul üheskoos I Land Sound elamusfestivaliga ka HAAGE Looduslik Mineraalvesi. Mis oleks veel parem, kui seljatada argimured ja veeta üks pikk nädalavahetus kadakate vahel värske mereõhu käes, kust leiad parima, mida loodusel, kunstil, muusikal ja ühisel koosviibimisel pakkuda on.

Nagu festivali kodulehel kaunist kanti kirjeldatakse – Saaremaale Illiku laiule jõudes kaob ajaline dimensioon ja iga ärkamine on erakordne. Seal on võrdselt ruumi igale inimesele, linnule ja loomale, indiviidi suuruse määrab tema südame mõõt. Saarel hoitakse kokku ja nii ka I Land Soundil.

Tänu I Land Sound festivalile on Illiku laiust saamas hinnatud ja atraktiivne puhkusesihtkoht nii kohalike kui ka turistide jaoks. Kutsume ka teid üles saare elu edendama ja toetama! Kes veel piletit pole jõudnud soetada, siis soovitame seda kiiresti teha – pääsmeid on teatavasti piiratud koguses. Silm tasub peal hoida ka meie Facebooki ja Instagrami kontodel, sest üsna pea loosime oma sõpradele mõned hinnalised pääsmed!