HAAGE Looduslik Mineraalvesi SIAL China, The House of Roosevelt

Pildid: Leon Chen, Lucas Digital

15. mail toimus Shanghais SIAL China messi raames Eesti Maaeluministeeriumi vastuvõtt, kus sai maitsta ka HAAGE Looduslikku Mineraalvett. Sündmuspaigaks valiti vana ja väärikas pangahoone The House of Roosevelt.

Meie müügidirektori Xenia Joosti sõnul on Aasia jaoks oluline usaldusväärsus ja riigi toetus ning kõige kõrgemal tasandil Eesti kaasatus ja esindatus. Aasias edukas olemiseks on esmatähtis emotsionaalse sideme loomine ja sellised messid on selleks parim võimalus. Teisalt on oluline riigipoolne pikaajaline vaade ja jätkusuutlikkus ettevõtjate toetamisel. Just see on koht, kus võivad alguse saada uued ja pikaajalised ekspordisuhted.

Eesti ettevõtete huvi Hiina messide vastu on viimaste aastate jooksul aina kasvanud. Kui 2017. aastal osales kuus ettevõtet, siis sel aastal olime esindatud juba üheksa ettevõttega.

Üheskoos Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega käisid messil A. Le Coq AS, EBM Grupp AS, Revala OÜ, Heimtal Spirits OÜ, Tanker Brewery OÜ, Saku Õlletehase AS, Distillirium OÜ, AS Balsnack International Holding ja Haage Joogid OÜ.