HAAGE Looduslik Mineraalvesi on Jõulujazzi lainel

HAAGE Looduslik Mineraalvesi peab muusikast lugu ja sel korral on meil au toetada festivali Jõulujazz 2018, mis toimub 28. novembrist 14. detsembrini.

Jõulujazzi avakontsert “9 hümni vabadusele” on pühendatud Eesti Vabariigi ja Eesti džässi 100. sünnipäevale. Neile olulistele tähtpäevadele mõeldes on 20 Eesti tuntud džässmuusikut loonud üheksa uut hümni. Kontserdil osaleb 100 muusikut ja see toimub koostöös Eesti Jazzliiduga.

Jõulujazzi peaesinejad on Ameerika vokaaldžässi absoluutsesse tippu kuuluv Lizz Wright ja Portugali tundeline laulja-laulukirjutaja Salvador Sobral, kes esineb nii Tartus kui ka Tallinnas. Lizz Wright astub publiku ette Tallinnas Alexela kontserdimajas 9. detsembril koos meie esindusorkestri ja 20. sünnipäeva tähistava Estonian Dream Big Bandiga. Dirigent Siim Aimla on teinud spetsiaalselt selleks kontserdiks ka mitu uut seadet.

Jõulujazz 2018 jõuab peale Tallinna veel Tartusse, Pärnusse, Viljandisse ja Haapsallu ning pakub 28. novembrist 14. detsembrini kuulajatele 19 kontserti.