HAAGE Looduslik Mineraalvesi loosib välja neli piletit Jõulujazz 2018 peaesineja Lizz Wrighti kontserdile

Oled kindlasti kursis, et selleaastase Jõulujazzi peaesineja on Lizz Wright, keda saab näha ja kuulda koos Estonian Dream Big Bandiga 9. detsembril Tallinnas Alexela kontserdimajas. Ka see ei tohiks tulla üllatusena, et HAAGE Looduslik Mineraalvesi on Jõulujazzi lainel. Ometi tunneme tungivat vajadust leida ikka ja jälle sobilikke lahendusi oma palava armastuse väljendamiseks. Selle tunnistuseks soovime kinkida kahele sõbrale kontserdipiletid, et ka teie saaksite võimaluse oma hinge kosutada!

Proovi loosiõnne meie Instagrami ja Facebooki lehel!

Lizz Wrighti debüütalbum “Salt” ilmus 2003. aastal plaadifirmalt Verve. Nüüdseks on artistilt ilmunud kuus albumit, kus ta aina avab oma hinge uusi tahke. Gospelikeskse plaadi “Fellowship” (2010) kõrvale mahuvad ka Nick Drake’i ja Bee Geesi palade töötlused. Möödunud aastal ilmunud albumi “Grace” muusika kulgeb Ameerika bluusi- ja folkpärandi radadel ning üha olulisemaks on saanud omaloomingu osakaal.

Jõulujazzil astub Wright Alexela kontserdimajas kuulajate ette 20. sünnipäeva tähistava Estonian Dream Big Bandiga Siim Aimla juhatusel. Nii Ameerikas kui ka Euroopas on teinud Lizz Wright koostööd mainekate džässorkestritega ning astunud korduvalt üles maailma suurimatel jazzifestivalidel North Sea Jazzist kuni Montreux Jazz Festivalini.