HAAGE Looduslik Mineraalvesi liitub AS Prike rahvusvahelise portfoolioga

Meil on hea meel teatada, et 30. jaanuaril 2019 liidetakse AS PRIKE brändi portfoolioga HAAGE Looduslik Mineraalvesi. AS Prike on Baltikumi suurim müügi- ja turundusettevõte, mis esindab maailma juhtivaid joogibrände ning on tegutsenud alates 1992. aastast. 
Koostöös Prike särava meeskonnaga ning tänu ettevõtte väljakujunenud edukale müügi-, turundus- ja jaotusvõrgustikule kõigis kolmes Balti riigis plaanime suurendada HAAGE Loodusliku Mineraalvee müüki Eestis ning laieneda lähiaastatel Balti riikidesse. Praegu turustatakse meie looduslikku mineraalvett nii Eestis kui ka Jaapanis. 
Mineraalidest rikastunud ja pinnasekihtides filtreeritud vesi, mis on tuhandeid aastaid väge kogunud, on viimaks jõudnud pika teekonna lõppu.

 

HAAGE Looduslik Mineraalvesi on pärit väikesest Lõuna-Eesti külast Haagelt. Seal aitame looduse kingitud kvaliteedil jõuda pudelisse kogu selle loomulikkuses – just sellisena, nagu loodus on selle vorminud. 
HAAGE Looduslik Mineraalvesi on täpselt paraja mineraalisisaldusega ja neutraalse pH-tasemega. Tänu sellele sobib see igapäevaseks tarbimiseks igas vanuses inimestele. Oma maheda maitsega on meie mineraalvesi suurepärane valik ka toidu kõrvale.

  • info@haage.ee
  • Pärnu mnt 238
  • + 372 5551 0263
Close Menu
×
×

Cart